reklam
reklam
reklam

​resident evil 7 sonunda geliyor mu?

85816resident-evil-7-sonunda-geliyor-mu-208x130
11 Mayıs 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok905 Kez görüntülendi
reklam

yıllardır oyun sektöründe dönen efsane sonunda gerçek mi oluyor? resident evil 7 bu sefer ağırbaşlı aygıt geliyor gibi.

oyun serileri içinde en başarılılarından biri olan ve oyun dünyasına adını ın harflerle yazdıran resident evil serisi, uzun zamandır beklenen yeni oyununa sonunda kavuşuyor olabilir.

bu yıl 20.yılını kutlayan efsane seriye yönelik olarak oyun severler de capcomdan hususi bir şeyler beklemekte. daha önceden seri ile bağlantılı olacak umbrella corps oyununu duyuran capcom, resident evil 4 ve 5in de yeni kuşak konsollar için yeniden düzenleneceğini açıklamıştı.
 

 
şimdi ise dizi, hayranların uzun zamandır beklediği resident evil 7ye geldi. aslında resident evil 7 yıllardır konuşulmakta ve süreki bu sefer geliyor tarzında söylentilere malzeme olmakta (yakında half-life 3 gibi olacak bunun da muhabbeti herhalde).

yılın ikinci yarısı için mühim planları olduğunu açıklayan capcomun bu açıklaması resident evil 4 ve 5in art dönüşü olarak yorumlanmıştı. ama – lakin gelen haberlere göre capcom daha aka bir süprizin peşinde. doğal bu vaziyet resident evil 7 geliyor! diye yorumlanamaz fakat bundan daha aka ne gibi bir süpriz olabilir ki?

capcomun mümkün bir resident evil 7 planı varsa bunun 14-16 haziranda düzenlenecek e3te açıklanması bekleniyor. oyunun ise -eğer gelecekse- ya bu yılın sonunda, ya da 2017nin birinci aylarında görücüye çıkması bekleniyor.
samsung galaxy s8 ne vakit çıkacak? aygıt hakkında çıkan bilgileri 2 dkda anlattık! izlemek için buraya tıklayın! resident evil capcom resident evil 7

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?