reklam
reklam
reklam

ankara saldırısı davası başladı

ankara_saldirisi_davasi_basladi_1478506970_9578
10 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok406 Kez görüntülendi
reklam

aralarındaki paravanın kaldırılmasının ardından birleştirilen ankara 10. ve 11. ağır hapis mahkemelerinin salonunda görülen duruşmaya tutuklu sanıklardan bazıları, patlamada yaralanan ve yakınlarını kaybedenler ile tarafların avukatları katılıyor. bazı sanıklarla ise sesli ve görüntülü sistem üzerinden bulundukları cezaevinden bağlantı kuruluyor.

yoğun emniyet önlemleri

salondaki sanıklar, jandarmanın yoğun emniyet önlemi altında getirildi.

sanıklar duruşma salonuna getirildiği sırada bazı müştekiler ağlamaya başlarken, bazıları da “katiller”, “bu insanlar bile bile katledildi” diye bağırdı. ayağa kalkarak, “bunlar burada oturuyorlar, bu katiller” diye bağıran mağdur ise salondaki başka izleyiciler tarafından sakinleştirildi.

duruşmayı onlar da izliyor

duruşmayı chp küme başkanvekili hür hususi, ankara milletvekilleri necati yılmaz ve murat buyruk, istanbul mebus mahmut tanal, malatya mebus veli ağbaba, hdp ankara mebus sırrı süreyya lider, izmir mebus müslüm doğan, mardin mebus mithat sancar, istanbul mebus filiz kerestecioğlunun da arasında bulunduğu bazı milletvekilleri, patlamada bazı üyeleri yaşamını yitiren chp malatya vilayet örgütü temsilcileri, ankara barosunun da arasında bulunduğu bazı baroların yöneticileri de izliyor.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?