reklam
reklam
reklam

‘cumhuriyet’ operasyonuna tam destek!

cumhuriyet_operasyonuna_tam_destek_1477988596_0312
02 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok309 Kez görüntülendi
reklam

mhp küme toplantısında konuşan devlet bahçeli, “adında cumhuriyet olup da, cumhuriyet değerlerine en fazla ziyan veren, türkiye karşıtı oluşumları sevindirip umutlandıranların medya özgürlüğüne sığınmaları inandırıcı görülemeyecektir.” diyerek cumhuriyet gazetesine gerçekleştirilen fetö/pkk operasyonuna destek verdi.
bahçeli şunları söyledi;

birileri sebep rahatsız

“ihanet karşılıksız bırakılırsa ulusal vicdan çökecek, devlete duyulan itimat çözülecektir.maalesef bunların kadroları geniş ve sayıları kalabalıktır. özgürlük ve demokrasi paravanının arkasına gizlenmek muhataplarını kurtarmaya, aklamaya temize çıkarmaya yetmeyecektir. yayınlarıyla teröre destek veren mecmua gazete ve televizyonlar da tahammül ve sabrın bir sınırı olduğunu görmeli bilmelidir.her alanda fetö ve pkk’nın ayıklanmasıyla ilgili faaliyetler devam ederken, medya ayağına dokunulması sebep birilerini rahatsız etmektedir?

özgürlük demek millete küfretmek değil

adında cumhuriyet olup da, cumhuriyet değerlerine en fazla ziyan veren, türkiye karşıtı oluşumları sevindirip umutlandıranların medya özgürlüğüne sığınmaları inandırıcı görülemeyecektir. özgürlük demek millete küfretmek değildir.özgürlük demek maneviyata sataşmak, mukadderata saldırmak hiç değildir. 

şehitlerimize bir kez olsun fatiha okumayıp milletimizin acılarını paylaşmayanların gündemdeki operasyonlardan derhal sonra mağduriyet kartını ileri sürmeleri bize göre gerçekçi ve geçerli bir vaziyet değildir.”

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?