reklam
reklam
reklam

Erbakan: Ne yaparsanız yapın bitiremezsiniz

98563erbakan_ne_yaparsaniz_yapin_bitiremezsiniz_1457301061_3095
14 Nisan 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok435 Kez görüntülendi
reklam

Erbakan Vakfı Başkanı Dr.

 

Muhammed Ali Fatih Erbakan, büyük İsrail devletinin kurulabilmesi için sırada Türkiye ve İranın bölünüp parçalanması planının olduğunu söyledi.

Samsun Erbakan Vakfının düzenlediği Erbakanı Anma ve Anlama programı, Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Programa, Erbakan Vakfı Başkanı Dr.

Muhammed Ali Fatih Erbakan, Gelişen Sekiz Ülke (D-8) Ekonomik İşbirliği Örgütü Genel Sekreteri Seyyid Ali Muhammed Musavi, Erbakan Vakfı Samsun İl Başkanı Suat Zor, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Necmettin Erbakan’ın önemli bir devlet adamı olması yanı sıra tüm İslam aleminde önemli itibara sahip bir şahsiyet olduğunu söyleyen D-8 Ekonomik İşbirliği Örgütü Genel Sekreteri Seyyid Ali Muhammed Musavi, “Rahmetli Erbakan İslam dünyasındaki acıların giderilmesinin Müslümanlar arasında işbirliği ve dayanışmanın artırılmasıyla mümkün olacağını savunuyordu.

Bu hedefi gerçekleştirebilmek için de bölgesel entegrasyon yoluyla İslam Birliği’ni oluşturmayı amaçladı.

1997 yılında D-8’in kurulmasında en önemli yeri o üstlenmişti” dedi.

ERBAKAN: “ERBAKAN VE MİLLİ GÖRÜŞÜ BİTİREMEZSİNİZ” Programda konuşan Fatih Erbakan ise, Bu anma programlarını yaparken sadece Erbakanın ruhuna rahmet okumuyoruz, sadece kendini hayırla yad etmiyoruz.

Ne yapıyoruz? Bu anma programlarıyla Türkiyenin, Anadolunun, Avrupanın dört bir yanından dünyaya özellikle de ırki emperyalizme, siyonizme çok önemli bir mesaj veriyoruz.

Hep bir ağızdan Türkiyenin, dünyanın dört bir yanından Milli Görüşçüler olarak verdiğimiz mesaj nedir? Diyoruz ki, ey zalimler, ey siyonizm, ey ırkçı emperyalizm siz dediniz ki, Erbakanı gömdük üzerine on metre kalınlığında beton döktük dediniz ya.

Bizde vefatının 5 sene geçmesine rağmen ilk günkü aşkla ve heyecanla onun davası olan Milli Görüşe sahip çıkarak sizlere bir mesaj veriyoruz.

Diyoruz ki Erbakanı gömmek yetmez.

Üzerine beton dökmekte yetmez.

Erbakanı gömüp üzerine kurşun da dökseniz Erbakanı ve Milli Görüşü bitiremezsiniz diyoruz diye konuştu.

SIRADA TÜRKİYE VAR Büyük İsrail devletinin kurulabilmesi için Ortadoğu’nun küçük parçalara bölünerek işgal edildiğini söyleyen Erbakan, Sırada Türkiye ve İranın bölünüp parçalanması planı var.

İran Kürdistanı İrandan kopartılacak, Türkiyenin güneydoğusu Türkiyeden kopartılacak, sözde bağımsız bir Kürdistan kurulacak.

Arkasından bu küçük parçalar yutulacak ve büyük İsrail kurulacak.

Temel stratejileri olan böl ve yönet artık böl ve yut noktasına gelmiştir.

Onlar bölüp yutmak istiyor.

Peki biz ne yapacağız? Eğer Erbakan hocamızı anladıysak biz birleştireceğiz, ümmet kardeşliğini, İslam Birliğini ve yeni bir dünyayı tesis edeceğiz inşallah şeklinde konuştu.

 

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?