reklam
reklam
reklam

gtb’den eğitime destek

xgtbden-egitime-destek-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.CuV7Hilt1X
08 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok304 Kez görüntülendi
reklam

gaziantep ticaret borsası gtb ve türkiye odalar ve borsalar tobb işbirliğiyle ticaret borsası ortaokulunda eğitim gören 480 öğrenciye mektep kıyafeti dağıtıldı.

sosyal mesuliyet projeleri kapsamında yürüttüğü ‘eğitime destek çalışmalarını aralıksız sürdüren gtb tobb un sağladığı katkı ile gaziantep te 480 öğrenciye mektep kıyafeti yardımında bulundu.

ticaret borsası ortaokulu toplantı salonunda gerçekleştirilen kıyafet dağıtımına gtb idare kurulu reis yardımcıları ali tabur mehmet özmen gtb meclis üyeleri ali alagöz cesim arslan ve gtb umumi sekreteri hür bayram ile mektep idarecileri katıldılar.

öğrencilerin bu eğitim öğretim sezonunda gereksinim duyabilecekleri mektep kıyafetleri öğrencilere öğretmenleri tarafından teslim edildi.

gtb nin eğitime verdiği destek faaliyetlerini sene içerisinde de devam ettirdiğini anımsatan gtb idare kurulu reis yardımcısı ali tabur “geleceğimizin teminatı çocuklarımıza eğitim dönemlerinde gereksinim duyabilecekleri kırtasiye ve mektep kıyafetleri konusunda muavin olmaya çalışıyoruz. bugün 240 kız 240 da erkek öğrencimize okulumuzun belirlediği kıyafetleri teslim ettik. bizim öğrencilerimizden biricik isteğimiz derslerine fazla çalışmaları ve vatanımıza milletimize hayırlı birer bireyler olarak yetişmeleri ıdedi.

gtb idare kurulu reis yardımcısı mehmet özmen de imkânlar dâhilinde ticaret borsası ortaokulu ve başka okullara sene içerisinde eğitim desteklerini sürdürmek istediklerini anlatım etti.

özmen gaziantep te eğitimde hedeflenen başarı noktasına fakat işbirliği ve dayanışma içerisinde ulaşılabileceğini sözlerine ekledi.

kıyafet dağıtımı sonrası mektep idarecileri ve öğrencilerle bir süre sohbet eden gtb yönetimi okulda eksikliği hissedilen ihtiyaçlar hakkında da bilgiler aldılar.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?