reklam

Gaziantep duşakabin

5552-3-08
  • İlan Sahibi : akarduş
  • İlan Sahibi Adresi : gaziantep şehitkamil
  • İlan Sahibi Telefon : 0538 811 67 47
  • İlan Sahibi E-posta : info@akardus.com
  • İlan Sahibi Web Sitesi :

Gaziantep duşakabin Showroomlarında görebileceğiniz 2017 yılı duşakabin modellerimizi daha yakından inceleyebilir, yeni yıla ailenizle ve sevdiklerinile birlikte yorgunluğunuzu atabileceğiniz rahat bir banyo kurabilirsiniz.

Duşakabin’lerimiz 2 yıl firmamız güvencesi altındadır. Duşakabin imalatında 20 yıllık tecrübe, teknik bilgi sahibi kuruluşumuz, esenler’de showroomları, ve İstanbul’da bayileri bulunmaktadır.

2016 yılında Banyo ve Mutfak Dolapları tesisini kuran firmamız Duşakabin imalatındaki tecrübe, bilgi ve birikimini şimdide banyonuzu ve mutfağınızı daha estetik bir hale getirmek için yeni modellerle birlikte hizmetinizdedir.

duşakabin gaziantep

Duşakabin Nedir?

Duşa kabinler temizlenmesi açısından da oldukça kolay olduğu için sağlıklı bir şekilde duş alabilir ve banyonuzun hijyenini hep sağlayabilirsiniz. Duşakabin almaya karar verdiğiniz zaman iyi bir piyasa araştırması ile hem sağlık açısından, hem kalite bakımından kullanılan malzemeler ve üretici firma desteği oldukça önemli.

Maalesef ülkemizde bu konularda desteğe ve müşteri memnuniyetine yeterli önem verilmiyor. Oysa en önemli konulardan sayabileceğimiz bir şeydir ürün sonrası destek. Sağlıklı bir ürün almak ve ürün sonrası destek konusunda içinizi rahatlatan çok az firmalar var. Bir örnek verecek olursak Fam Duşakabin ve KüvetMarkası bu konuda yılların tecrübesi ile müşterilerini düşünerek satış sonrası destek, keşif desteği ve memnuniyet garantisi veriyor. Ürün yelpazesi de oldukça geniş, bilinen sıradan duşa kabinlerin yanı sıra özel desenli duşakabinler, farklı tasarımlarda firma bünyesinde mevcut bir şekilde sizleri bekliyor.

Fam duşakabin teknoloji ile yakından ilgili olan ve çağı yakalayan nadir firmalarda, firmanın web sitesinde yer alan ürünler arasından da seçim yaparak ücretsiz keşif ve montaj desteği ile ürünleri çok uygun bir fiyata alabilirsiniz.
Duşakabinler hayatımızda olması gereken yegâne kullanım araçlarıdır diyerek konumuzu burada sonlandırıyoruz. Mutlu Günler.
www.akardus.com

Paylaş