reklam

Gaziantep otomatik kapı sistemleri

gaziantep otomatik kapı
  • İlan Sahibi : yusuf
  • İlan Sahibi Adresi :
  • İlan Sahibi Telefon : 0542 808 52 40
  • İlan Sahibi E-posta : info@gulassan.com.tr
  • İlan Sahibi Web Sitesi : www.gulassan.com.tr

2014 yılından beri Otomatik Kapı Sistemleri konularında işinde uzman ekip kadrosu ile Gaziantep otomatik kapı firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkan firmamızın vizyonu, kaliteden asla ödün vermeden, en ekonomik çözümleri üretmektir.

Amacımız taahhüt sektöründe Otomatik Kapı Sistemleri ve Klima İklimlendirme Sistemleri konularında ihtiyacınıza göre çözümler üretme misyonumuz ile daima sizlerin yanında yeralmaktır. Tüm projelerimiz ve ürünlerimiz, günün teknolojik standartlarına uygun olarak seçilip, ileride oluşabilecek değişiklik taleplerine cevap verebilecek ve geliştirilebilecek niteliktedir.

Projelerimizin tümünde gerekli Dünya kalite standartlarına haiz ürünler kullanılmakta olup, üretici firmalar ve tarafımızca asgari 2 yıl garantilidir.

Bu vesile ile tüm müşterilerimize ve ziyaretçilerimize başarılar dileriz. Gaziantep otomatik kapı sistemleri .

 

gaziantep-otomatik-kapi-sistemleri


Gaziantep  DÖNER KAPI 

Gaziantep döner kapı Giriş-çıkış yoğunluğunun yüksek olduğu binalarda estetik olarak tamamlayan,isteklere kusursuz çözümler sunar.

FAAC FOTOSELLİ KAPI

Bakım gerektirmeyen ilk kapı makara grubunun yürüdüğü mekanizmayı zamanla oluşan tozları kendisi temizleyerek bakım masrafından ve zaman kaybından kurtarır

DAİRESEL FOTOSELLİ KAPI

Güvenilir, kolay ve montajı hızlı , geçiş bölmesi üzerindeki yeni ultrasonik güvenlik sensörleri gibi etkili aksesuarlar ile kompledir.

OTOMATİK KEPENK

Her detaya uygun başlığı ile montaj kolaylığı sağlar. Aşırı ısınmaya karşı korumalıdır. Aşağı yukarı yönlü butonla kumanda edile bilir.

MANTAR BARİYER

Mantar bariyerler yüksek güvenlik gerektiren yerler için, 100 km. hızla gelen bir aracı içeriye sokmayacak ve çarpma sonucu çalışmaya devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde sürekli çalışma saglar

HIZLI BRANDA KAPI

Hızlı PVC Kapılar sarmal ve katlaır diye ikiye ayrılırlar.3mm bıranda kalınlıgı olup ortalama 80 KM rüzgarbasıncına dayanıklıdır İstege göre açılma ve kapanma hızlarını ayarlamak mümkündür

PANEL KAPI

Endistüriyer kapılar poliretan dolgulu olup ısı ve ses yalıtım ölelligine sahiptir motorlu ve motorsuz tipleri ve pençereli penceresiz tipleri mevcuttur.

Paylaş