reklam
reklam
reklam

sanayicilere şimşek morali

xsanayicilere-simsek-morali-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.KtmGWvMTjh
30 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok318 Kez görüntülendi
reklam

başbakan yardımcısı mehmet şimşek gaziantep organize endüstri bölgesi müdürlüğü tarafından düzenlenen kahv ıda sanayicilerle bir araya geldi. şimşek ‘’ülke olarak güç günlerden geçiyoruz fakat her gecenin bir sabahı var” diyerek sanayicilerin sorunlarını bir lahza evvel çözeceklerini söyledi.

gaziantep organize endüstri bölgesi tarafından düzenlenen kahv ıya başbakan yardımcısı mehmet şimşek gaziantep valisi ali yerlikaya gaziantep büyükşehir belediye başkanı fatma şahin güvenlik müdürü erhan gülveren şahinbey belediye başkanı mehmet tahmazoğlu şehitkamil belediye başkanı rıdvan fadıloğlu gaziantep endüstri odası başkanı adil konukoğlu gaziantep organize endüstri bölgesi idare kurulu başkanı deniz köken ak parti vilayet başkanı eyüp özkeçeci gaib koordinatör başkanı abdulkadir çıkmaz gaziantep hububat ve bakliyat ihracatçılar birliği başkanı mahsum altunkaya gaziantep ticaret borsası başkanı ahmet tiryakioğlu fazla sayıda oda ve derneğin başkanları ve sanayiciler katıldı.

‘‘sanayicimizin her vakit yanındayız
gaziantep organize endüstri bölgesi müdürlüğü tarafından düzenlenen mini iktisat doruk toplantısına gaziantepli sanayiciler yoğun alaka gösterdi. toplantıda konuşan başbakan yardımcısı mehmet şimşek sanayicilerin her vakit yanında olduğunu ve gaziantep sanayisinin dimdik olmasının gerektiğini vurguladı.

‘‘her gecenin bir sabahı vardır
terörle olan mücadelemizde sekteye uğramadan yol almış durumdayız diyen şimşek terör örgütlerinin zeminini yok ederek mücadelemize devam etmekteyiz. ülke olarak güç günlerden geçiyoruz. fakat her gecenin bir sabahı vardır. bizler üzerimize düşen her türlü sorumluluğu yerine getirelim siz kıymetli sanayicilerimiz de ülkemizin kalkınması için mevcut gücüyle çalışmaya devam etsinler dedi.

‘‘olumsuz koşullarda bile dışsatım rakamlarını yükselttik
mini iktisat zirvesinde gaziantep organize endüstri bölgesi idare kurulu başkanı deniz köken gaziantep organize sanayisi bölgesi hakkında bilgi verdi. reis köken gaziantep sanayisinin durmak bilmeden büyümeye devam ettiğini söyleyerek 43 milyon 250 bin metrekarelik alanı ile türkiye'nin en aka endüstri bölgesi olan gaziantep osb 5 bölgesi ile gücüne kuvvet katmaya devam etmektedir. 130 bin çalışanı ve 950'den çok tesisi ile diyar – memleket ekonomisine katkı sağlıyoruz. komşu ülkeler de yaşanan sorunlar ortada. biz bu menfi koşullarda bile dışsatım rakamlarımızı arttırıyoruz. sorunlarımız yok mu elbette mevcut. bunları hep beraber konuşarak paylaşarak çözüme kavuşturacağız ifadelerini kullandı.

şehrimizi kimseye yedirmeyiz
marka kent unvanı almış gaziantep'in adını lekelemeye çalışanlara asla müsaade etmeyeceklerini vurgulayan köken şehrimiz sanayisiyle gastronomisi ve kültürel mirası ile dünyaya misal gösterilerek marka kent unvanı almıştır. kentimizin imajının zedelenmesine ve yıpratılmasına asla müsaade etmeyeceğiz. stk´lar ve odalar ile daimi istişare halindeyiz. bu ortak aksi sayesinde şehrimizin adını eskisinden daha iyi yerlere taşıyacağız dedi.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?