reklam
reklam
reklam

şehitkamilli kramponlarda hazırlıklar tam gaz sürüyor

xsehitkamilli-kramponlarda-hazirliklar-tam-gaz-suruyor-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.RWiMQq3sm2
10 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok346 Kez görüntülendi
reklam

şehitkamil belediye spor kulübü türkiye futbol federasyonu bölgesel amatör lig’in 8. haftasında inönü üniversitesi spor kulübü ile deplasmanda karşılaşacak. maça yoğun tempoda hazırlanan yeşil-siyahlılar 3 puan için mücadele verecek.

türkiye futbol federasyonu bölgesel amatör ligi bal ekiplerinden şehitkamil belediye spor kulübü ligin 7. haftasını bay geçti. ligin 8. haftasında deplasmanda inönü üniversitesi spor kulübü ile karşılaşacak olan şehitkamil belediye spor kulübü yüksek tempoda hazırlıklarını sürdürüyor. şehitkamil belediye spor kulübü asbaşkanı veysel akbağ tesisleri ziyaret etti ve çalışmaları izledi. asbaşkan veysel akbağ ın ziyareti teknik heyet ve futbolcuları mesut etti.

‘‘teknik heyet ve futbolcularımıza başarı diliyorum
teknik ekibe ve futbolculara moral amaçlı ziyaret gerçekleştirdiğini anlatım eden şehitkamil belediye spor kulübü asbaşkanı akbağ “teknik ekibimize ve futbolcularımıza sonuna kadar güveniyoruz. her vakit ve her koşulda teknik ekibimizin ve futbolcularımızın destekçisiyiz. futbolcu arkadaşlarımdan fairplay ruhu ön planda olmak üzere seyir zevki yüksek mücadele etmelerini istedim. inşallah bu hafta deplasmanda karşılaşacağımız inönü üniversitesi spor kulübü nü kendi evinde yenik ederek 3 puanla şehrimize döneriz. şimdiden teknik heyet ve futbolcularımıza başarı diliyorumı dedi.
ziyarete ilişkin değerlendirmede bulunan şehitkamil belediye spor kulübü teknik direktörü ahmet atalay teknik ekip ve futbolcular ile ahenk içerisinde çalıştıklarını asbaşkan veysel akbağ ın moral ziyaretinden fazla memnun kaldıklarını anlatım etti. yönetimin kendilerine olan itimat ve desteklerinin memnuniyet verici olduğunu dile getiren ahmet atalay başarılı olmak için daha fazla çalışacaklarının sözünü verdi.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?