reklam
reklam
reklam

uyuşturucu sevkıyatı yapan sevgililer yakalandı

xuyusturucu-sevkiyati-yapan-sevgililer-yakalandi-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.pfIjXsVKeg
11 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok345 Kez görüntülendi
reklam

– adana da polisin kuşku üzerine arama yaptığı otomobilde 25 kilo esrar ele geçirildi
– sürücü “uyuşturucuları istanbul’a götürüp satıp düğün yapacaktık” dedi

adana'da polisin kuşku üzerine arama yaptığı otomobilde 25 kilo esrar ele geçirildi. sevgilisiyle beraber göz ına alınan sürücünün uyuşturucuları istanbul a götürüp satacaktık. alacağımız para ile düğünümüzü yapacaktık dediği öğrenildi.

edinilen bilgiye göre adana güvenlik müdürlüğü uyuşturucuyla mücadele şube müdürlüğü ekipleri tarsus-adana-gaziantep tag otoyolunun incirlik park alanı mevkisinde kuşku üzerine sami o.‘nun kullandığı otomobili durdurdu. ekipler otomobilde arama yaparken narkotik köpeğinin yedek lastiğin bulunduğu yerde tepki vermesi üzerine polis yedek lastiği bıçakla kestiğinde paketler halinde uyuşturucu madde buldu. narkotik köpeği otomobilin orta kısmı ve yakıt deposuna da tepki verince polis buralarda da yaptığı aramada gizlenmiş uyuşturucu ele geçirdi. sami o. 45 ile sevgilisi esma n. 38 göz ına alınarak emniyete götürüldü. ele geçirilen yekün 25 kilogram uyuşturucu maddenin piyasa değerinin 400 bin lira olduğu öğrenildi.
uyuşturucuyu diyarbakır dan getirdiklerini söyleyen sevgililerden sami o. biz sevgiliyiz. ikimiz birbirimizi seviyoruz. ama düğün yapacak para bulamadığımız için bu işe girdik. uyuşturucuları istanbul a götürüp satacaktık. alacağımız para ile düğünümüzü yapacaktık dediği öğrenildi.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?